Responsive image
13 жовтня 2016 р.

Компанія ІнфоПлюс взяла участь у конференції-виставці DOCFLOW Україна 2016

6 жовтня, в НСК “Олімпійський” відбулася десята конференція-виставка DOCFLOW Україна 2016, присвячена сучасним IT-рішенням в області електронного документообігу. Організатором заходу стала компанія “ABBYY Україна’’, а срібним партнером – компанія ІнфоПлюс.

Десять компаній-учасників виставки ділилися своїм практичним досвідом впровадження нових технологій, напрацювань та бізнес-рішень.

Компанія ІнфоПлюс, в особі директора з продажу Морозова Тімура, зробила актуальну доповідь на тему "Головні тренди розвитку СЕД" на прикладі продуктів сімейства АСКОД. Жвавий інтерес викликали такі питання, як відповідність інтерфейсу та функціоналу СЕД цілям і завданням, які поставлені перед державною структурою або бізнесом (АСКОД Корпоративний, АСКОД WEB і АСКОД АРМ Керівника), оптимізація витрат через купівлю SaaS-підписки.

Стенд компанії ІнфоПлюс відвідали понад 100 представників від різних установ центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представники Центрів надання адміністративних послуг, а також представники фінансового сектору, державних і комерційних підприємств та наукових установ.


© Всі права захищені 2020