Responsive image
19 грудня 2016 р.

Участь в навчально-практичному семінарі "Цифрове місто: досвід та результати впровадження інформаційних технологій в управлінні міським господарством"

14 грудня в бізнес-центрі "Кристал" відбувся навчально-практичний семінар "Цифрове місто: досвід та результати впровадження інформаційних технологій в управлінні міським господарством". Даний захід проводився завдяки підтримці ВГО "Клуб мерів", а також компанії "ІнфоПлюс", яка виступала одним з основних партнерів даної події.

У програмі семінару розглядалася концепція "Цифрового міста", а також впровадження інформаційних технологій в різних галузях на регіональному рівні. Учасники ділилися своїм досвідом реалізації ІТ-проектів у сфері муніципального транспорту, ЖКГ, медицини, а також популяризації роботи органів місцевого самоврядування.

Одними з спікерів заходу були Роман Матвійчук, радник Луцького міського голови, керівник-експерт Проекту Євросоюзу з модернізації ЦНАПів у Волинській, Львівській та Рівненській областях з презентацією «Особливості автоматизації центрів надання адміністративних послуг та органів місцевого самоврядування на прикладі продуктів АСКОД» та Тімур Морозов, директор з продажів компанії "ІнфоПлюс" з презентацією «Особливості використання СЕД на регіональному рівні на прикладі продуктів «АСКОД».

Надана інформація викликала жвавий інтерес з боку міських голів та інших представників органів місцевого самоврядування, які були присутні на семінарі.
© Всі права захищені 2020