Responsive image
6 лютого 2019 р.

Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Розпочав роботу Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення, розроблений на базі програмного забезпечення АСКОД компанією ІнфоПлюс.

Реєстр містить інформацію про осіб, яких притягнуто до кримінальної, адміністративної, дисциплінарної або цивільно-правової відповідальності за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, а також про юридичних осіб, до яких застосовано заходи кримінально-правового характеру у зв’язку із вчиненням корупційного правопорушення.

Довідка стосовно юридичних осіб формується на основі даних, вказаних в ЕЦП юридичної особи, шляхом пошуку в Реєстрі за найменуванням юридичної особи, кодом в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ідентифікаційним кодом юридичної особи іншої країни (для нерезидентів). Зареєстрований користувач може отримати довідку стосовно себе на основі персональних даних, вказаних у його ЕЦП (кваліфікованому електронному підписі).
© Всі права захищені 2020