Опис оновлення (23.05.2019)

АСКОД Корпоративний 10.8.3.3

Загальне

 • Реалізовано механізм накладання електронного підпису незалежно від встановленого значення системної змінної "Перевіряти посаду та ПІБ підписанта перед накладанням електронного підпису" за наявності дозволу "Дозвіл на накладання електронного підпису незалежно від результатів перевірки посади та ПІБ підписанта".

Картотека

 • Перейменовано тип кореспонденції "Нормативно-розпорядча" у "Нормативно-правова (організаційно-розпорядча)".
                                                       
 • Перелік реєстраційних карток. Реалізовано відображення у журналі поточних зареєстрованих документів користувача з системною роллю "Діловод підрозділу", якщо вони надіслані на погодження іншим користувачам підрозділу.
 • Вихідна (проекти), Внутрішня (проекти), Нормативно-правова (орг.-розп.) (проекти). Форма реєстраційної картки. Реалізовано механізм автоматичного заповнення поля "Підрозділ реєстрації" при заповненні поля "Вид документа" з визначеним підрозділом реєстрації у довіднику "Види документів".
 • Вхідні, Нормативно-правові (орг.-розп.). Форма реєстраційної картки. Реалізовано механізм відміни прив'язки до реєстраційної картки при натисненні на кнопку "Скасувати зв'язок" у блоці "До номера".
 • Звернення громадян. Форма реєстраційної картки. Додано довідникове поле "Район заявника" у блок "Адреса заявника". Реалізовано механізм автоматичного заповнення полів "Населений пункт" та "Район заявника" при заповненні поля "Індекс".
                                                     
 • Вихідні. Форма реєстраційної картки. Реалізовано механізм автоматичного заповнення полів "Тематика" та "Підрозділ-відправник" з пов'язаної реєстраційної картки при заповненні поля "До номера".

Підлеглі переліки

 • Вихідні, Вихідні (Проекти), Нормативно-правові (орг.-роз.), Нормативно-правові (орг.-роз.) (проекти). Форма реєстраційної картки. Реалізовано відображення колонки "До відправки" першою за замовчуванням у підлеглому переліку "Зв'язок з документами".
                             
Мій кабінет
 • Пошук за реквізитами. Перелік реєстраційних карток. Реалізовано механізм пошуку за полем "Головний виконавець" у таких типах реєстраційних карток: Вхідна, Внутрішня, Нормативно-правова (орг.-розп.), Звернення громадян, Запити на інформацію.
 • Контроль, Обрані, Не переглянуті, Погодження/візування. Відправлено на доопрацювання. Відправлено на візування. Надійшло на доопрацювання. Реалізовано можливість відкриття переліку документів у інтерфейсі "Мої документи". Переключення відбувається за натисканням кнопки "Змінити вигляд" на панелі інструментів. Доступність кнопки "Змінити вигляд" регулюється дозволом "Доступ до можливості роботи у модулях групи "Мій кабінет" у інтерфейсі модуля "Мої документи".

Довідники
 • Види документів. Додано довідникове поле "Підрозділ реєстрації" для вибору значення якого використовується довідник "Структурні підрозділи".
                                                        
АСКОД WEB 3.5.2.8

Загальні

 • Реалізовано відображення повідомлення при авторизації в системі, якщо виявлено невідповідність у регіональних налаштуваннях пристрою та web-серверу.
                                                                  
 • Автореєстрація. Реалізовано опрацювання параметру #AddInfo#, який дозволяє додавати текст у файл, що формується запитом.

Картотека

 • Перейменовано тип кореспонденції "Нормативно-розпорядчі" у "Нормативно-правові(організаційно-розпорядчі)".
                                                             
 • Перелік реєстраційних карток. Реалізовано відображення у журналі зареєстрованих документів користувача з системною роллю "Діловод підрозділу", якщо вони надіслані на погодження іншим користувачам підрозділу.
 • Форма реєстраційної картки. Реалізовано механізм блокування кнопки "Файли" на панелі інструментів реєстраційної картки, якщо доступ до редагування блоку "Прикріплені файли" обмежений.

Файли

 • Реалізовано функціонал перегляду змін у файлі, в якому відбулися зміни, через контекстне меню файлу при натисненні на кнопку "Переглянути зміни". Функціонал порівняння доступний після виконання операції "Порівняння документів" в ASKODService.
                                                          

Адміністрування 1.2.3.0

Довідники

 • Види документів. Додано довідникове поле "Підрозділ реєстрації" для вибору значення якого використовується довідник "Структурні підрозділи".
                                            
Користувачі системи
 • Ролі. Створено дозволи:
  "Експорт в ASIC" (гілка "Загальні – Файли") –  регулює доступ до експорту реєстраційних карток в ASIC контейнер.
  "Дозвіл на накладання електронного підпису незалежно від результатів перевірки посади та ПІБ підписанта" (гілка "Загальні – Адміністрування") –  регулює накладання електронного підпису незалежно від результатів перевірки посади та ПІБ підписанта.
  "Неможливість редагування блоку "Номер та дата документа" (усні зв.)" (гілка "Загальні – АСКОД WEB – Доступ до РК – РК звернень громадян") –  регулює доступ для редагування блоку "Номер та дата документа" на формі реєстраційної картки типу "Звернення громадян".
  "Неможливість редагування поля "№ з/п" (усні зв.)" (гілка "Загальні – АСКОД WEB – Доступ до РК – РК звернень громадян") –  регулює доступ для редагування поля "№ з/п" на формі реєстраційної картки типу "Звернення громадян".
  "Заборона доступу до команди отримання реєстраційного номеру (усні зв.)" (гілка "Загальні – АСКОД WEB – Доступ до РК – РК звернень громадян") –  регулює доступ до кнопки "Отримати реєстраційний номер" на формі реєстраційної картки типу "Звернення громадян".

© Всі права захищені 2021